Menşe yeri:
Çin
Marka adı:
HEYI
Sertifika:
UN38.3 . MSDS
Model numarası:
72V300ah
![]()
![]()
![]()
6.000 döngüyü aşıyorsektör lideri döngü ömrü ile
Yüksek voltajlı elektrikli araç ve enerji depolama sistemleri uygulamaları için optimize edilmiştir
Özel batarya tasarımlarıboyut, kapasite, kimya
Yapay zeka destekli BMSgerçek zamanlı hata tespiti için
Küresel dağıtım ağıhızlı toplu teslimat için
OEM dostu fiyatlandırmagizli maliyetler olmadan
UL, CE ve UN38.3 sertifikalarına uygundur
![]()
Şartname :
| Model | / |
| Nominal Voltaj (V) | 48V72V/96V/140V/330V/500V |
| Nominal Kapasite (Ah) | 60ah /80ah /100ah /120ah /150ah /200ah /280ah/304ah |
| Kimya | Lityum İyon |
| Batarya Boyutları | özelleştirilmiş |
| Net Ağırlık | 20kg ~ 999kg |
| Düzen/Terminaller | Anderson veya özelleştirilmiş |
| Kasa / Paketleme | ABS Kasa / Alüminyum kasa / Paslanmaz çelik kutu |
| LCD ekran | İsteğe bağlı |
| Bluetooth | İsteğe bağlı |
| İletişim. | İsteğe bağlı |
| Enerji | özelleştirilmiş |
| Döngü ömrü | %100 Derinlikte Deşarjda (DoD) 2000 döngüden fazla, %80 DoD'de 5000 döngüye kadar |
| Derinlikte Deşarj (DoD) | 100% |
| Standart şarj akımı | 1C ~3C |
| Maks. Sürekli deşarj akımı | 50 amper ~ 300 amper |
| Çalışma sıcaklıkları | Standart 0°C~60°C Deşarj -30°C~75°C Depolama -20°C~45°C |
| Depolama performansı | Kapasite 12 ay boyunca depolamada %80'in üzerinde tutulabilir |
Elektrikli Araç Lityum Bataryalarımız, kompakt şehir arabalarından elektrikli kamyonlara ve motosikletlere kadar her tür elektrikli aracı güçlendirmek için özel olarak tasarlanmıştır. En son lityum iyon elektrikli araç bataryalarıelektrikli araç değişim istasyonuLFP prizmatik batarya hücreleri özellikli elektrikli araç batarya paketlerimiz yüksek enerji yoğunluğu, uzun döngü ömrü ve üstün termal kararlılık sunar. İster 48V hibrit batarya ister 96V 200Ah lityum batarya ihtiyacınız olsun, HEYI ENERGY günümüzün zorlu mobilite ihtiyaçları için en son teknoloji elektrikli araç batarya paketi çözümleri sunar.
![]()
Özellikler :
Yüksek verimli elektrikli araç batarya sistemi A Sınıfı lityum batarya hücreleri
kullanarak ve , ile doğrudan ortaklıklar ve elektrikli araç batarya modülü
mimarileri ile uyumluGeniş voltaj seçenekleri:
12V, 24V, 48V, 72V, 96V, 388VÇeşitli kapasiteler mevcut: 10Ah ile
600Ah arası ve hızlı şarj ile doğrudan ortaklıklarotomatik start stop sistemleri ve
araç start stop bataryası fonksiyonlarını destekler ve NMC lityum batarya ile doğrudan ortaklıklarNMC pouch hücre ve
![]()
LFP prizmatik batarya hücresi
ile elektrikli kamyonlar ve yarı römorklar
![]()
Elektrikli minibüsler ve elektrikli teslimat araçları
Yeni enerji endüstriyel araçları, AGV'ler ve fabrika otomasyonu
E-Bisikletler / Scooterlar / Tekerlekli Sandalyeler / Üç Tekerlekli Bisiklet / Golf Arabası / Elektrikli Araçlar/Tekne
HEYI ENERGY, LiFePO4 batarya paketi + şarj cihazı + kontrol sistemi tam güç çözümü sunarÜrün yelpazemiz 12V / 24V / 48V / 72V / 96V'den 800V'a kadar uzanır.
10 Ah / 20Ah / 30Ah / 50Ah / 100Ah / 200Ah / 600Ah kapasite ile.
![]()
özel yapım Lityum batarya monte edebiliriz özelliklerinize göre.elektrikli araç değişim istasyonuNeden Bizi Seçmelisiniz
lityum demir fosfat batarya hücreleri ve lityum nmc batarya seçenekleri ile yüksek güvenilirlikTek durak çözüm:
elektrikli araç batarya paketi + elektrikli araç değişim istasyonu + kontrol sistemi
batarya değişim istasyonları ve elektrikli araç değişim istasyonu tasarımları için destek
Önde gelen lityum batarya üreticileri ve batarya hücresi tedarikçileri ile doğrudan ortaklıklar
nmc batarya hücresi
![]()
![]()
Sorgularınızı doğrudan bize gönderin.