Plaats van herkomst:
China
Merknaam:
HEYI
Certificering:
UN38.3 . MSDS
Modelnummer:
150V100AH
![]()
![]()
![]()
Overstijgt 6.000 cyclimet toonaangevende levensduur
Geoptimaliseerd voor hoogspannings EV- en ESS-toepassingen
Aangepaste batterijontwerpen(grootte, capaciteit, chemie)
AI-verbeterd BMSvoor realtime foutdetectie
Wereldwijd distributienetwerkvoor snelle bulklevering
OEM-vriendelijke prijzenzonder verborgen kosten
Voldoet aan UL-, CE- en UN38.3-certificeringen
![]()
Specificatie :
| Model | / |
| Nominale spanning (V) | 48V72V/96V/140V/330V/500V |
| Nominale capaciteit (Ah) | 60ah /80ah /100ah /120ah /150ah /200ah /280ah/304ah |
| Chemie | Lithium Ion |
| Batterijafmetingen | op maat gemaakt |
| Nettogewicht | 20kg ~ 999kg |
| Indeling/Aansluitingen | Anderson of op maat gemaakt |
| Behuizing / Verpakking | ABS Behuizing / Aluminium behuizing / Roestvrijstalen doos |
| LCD-scherm | Optioneel |
| Bluetooth | Optioneel |
| Communicatie. | Optioneel |
| Energie | op maat gemaakt |
| Levensduur | >2000 cycli bij 100% ontladingsdiepte (DoD), tot 5000 cycli bij 80% DoD |
| Ontladingsdiepte (DoD) | 100% |
| Standaard laadstroom | 1C ~3C |
| Max. Continue ontlaadstroom | 50 ampère ~ 300 ampère |
| Bedrijfstemperaturen | Standaard 0°C~60°C Ontlading -30°C~75°C Opslag -20°C~45°C |
| Opslagprestaties | Capaciteit kan ≥ 80% blijven in opslag gedurende 12 maanden |
Onze Lithiumbatterijen voor Elektrische Voertuigen zijn speciaal ontworpen om alle soorten elektrische voertuigen aan te drijven, van compacte stadsauto's tot elektrische vrachtwagens en motorfietsen. Met de nieuwstelithium-ion EV-batterijenbatterijcelleveranciersLFP prismatische batterijcellen, bieden onzebatterijpakketten voor elektrische voertuigeneen hoge energiedichtheid, lange levensduur en superieure thermische stabiliteit. Of u nu een48V hybride batterijof een96V 200Ah lithiumbatterijnodig heeft, HEYI ENERGY levert geavanceerdeEV-batterijpakketoplossingenvoor de veeleisende mobiliteitsbehoeften van vandaag.
![]()
Kenmerken :
Hoog-efficiëntEV-batterijsysteemmet gebruik vanGrade A lithium batterijcellen
Compatibel metbatterijpakketten voor elektrische auto'sNCM lithium-ion batterijEV-batterijcellenLiFePO4 prismatische cellenbatterijmodules voor elektrische voertuigenarchitecturen
Brede spanningsopties:12V, 24V, 48V, 72V, 96V, 388V
Diverse capaciteiten beschikbaar: van10Ahtot600Ah
OndersteuntsnelladenNCM lithium-ion batterijautomatische start-stop-systemenLiFePO4 prismatische cellenstart-stop-batterijfuncties voor auto'sOpties voor
NMC lithiumbatterij,NCM lithium-ion batterij, enLiFePO4 prismatische cellenconfiguratiesToepassingen:
![]()
Elektrische auto's, SUV's en lichte vrachtwagens
HEYI ENERGY biedt een complete stroomoplossing van LiFePO4 batterijpakket + lader + besturingssysteem
![]()
Ons assortiment varieert van 12V / 24V / 48V / 72V / 96V tot 800V.
Met een capaciteit van 10 Ah / 20Ah / 30Ah / 50Ah / 100Ah / 200Ah / 600Ah.
Als de standaardbatterijen niet geschikt zijn voor uw toepassing, dan kunnen wij
een op maat gemaakte lithiumbatterij assembleren op basis van uw specificaties.Stuur ons uw parameters zoals afmetingen, spanning, capaciteit en vereiste stroom en we zullen samen met u naar een oplossing zoeken.
Waarom Kiezen Voor Ons
![]()
lithium-ijzerfosfaat batterijcellenenbatterijcelleveranciersoptiesOne-stop oplossing:
batterijpakket van elektrisch voertuig+lader+ besturingssysteemOndersteuning voor
batterijwisselstationsenbatterijcelleveranciersontwerpenDirecte samenwerking met toonaangevende
lithiumbatterijfabrikantenenbatterijcelleveranciersSuperieure kwaliteitscontrole met
NMC batterijcel,NCM lithium-ion batterij, enLiFePO4 prismatische cellenVolledige after-sales ondersteuning en technische consultatie voor uw aangepaste EV-project.
![]()
![]()
Rechtstreeks uw onderzoek naar verzend ons