محل منبع:
چین
نام تجاری:
HEYI
گواهی:
UN38.3 . MSDS
شماره مدل:
72V200AH
باتری لیتیوم یون قابل شارژ برای رانندگی راحت و کارآمد
سیستم باتری لیتیوم ما که به طور خاص برای وسایل نقلیه الکتریکی طراحی شده، عملکرد قابل اعتماد و بدون تعمیر و نگهداری را فراهم می کند.BMS پیشرفته به طور مداوم عملکرد را بهینه می کند و از سرمایه گذاری شما محافظت می کند. چيزي خاص ميخواي؟ تيم ما ميتونه راه حل هاي قدرت سفارشي اي را براي مشخصات دقيق شما طراحي کنه
![]()
![]()
مشخصات:
| مدل | / |
| ولتاژ اسمی (V) | 48V72V/96V/140V/330V/500V |
| ظرفیت اسمی (Ah) | 60ah /80ah /100ah /120ah /150ah /200ah /280ah/304ah |
| شیمی | لايفپو4 |
| ابعاد باتری | سفارشی |
| وزن خالص | 20kg ~ 999kg |
| طرح بندی/ترمینال ها | اندرسون یا سفارشی |
| کیف / بسته بندی | جعبه ABS / جعبه آلومینیومی / جعبه فولاد ضد زنگ |
| صفحه نمایش LCD | اختیاری |
| دندون آبی | اختیاری |
| ارتباطات. | اختیاری |
| انرژی | سفارشی |
| طول عمر چرخه | >3000 چرخه در 100٪ عمق تخلیه (DoD) ، تا 6000 چرخه در 80٪ DoD |
| عمق تخلیه (DoD) | 100 درصد |
| جریان شارژ استاندارد | 1C ~ 3C |
| حداکثر.جريان تخليه مستمر | 50 آمپر ~ 300 آمپر |
| دمای کار | استاندارد 0°C تا 60°C تخلیه -30°C ~ 75°C ذخیره سازی -20°C تا 45°C |
| عملکرد ذخیره سازی | ظرفیت می تواند حداقل 80٪ را برای 12 ماه در انبار نگه دارد |
باتری های لیتیوم گلف کارت ما برای ارائه قدرت و بهره وری انرژی عالی برای گلف کارت ها و وسایل نقلیه الکتریکی کم سرعت طراحی شده اندسلول های باتری پرزماتیک LFPو يه آدم باهوشBMS (سیستم مدیریت باتری)، این باتری ها عملکرد برتر، دوام و ایمنی را ارائه می دهند.بسته باتری خودروهای الکتریکیاین راه حل ها باعث افزایش تجربه رانندگی می شوند.48V 100Ah LiFePO4,بسته باتری لیتیوم 72 ولت 100 آمپر، و بیشتر
![]()
ویژگی ها:
سیستم مدیریت باتری داخلی(BMS)
جریان شارژ و تخلیه بالا
دمای کار گسترده
حفاظت از ولتاژ بالا/کم
تعادل خودکار سلول
حفاظت از مدار کوتاه
عملکرد بلوتوث (اختیاری)
صفحه نمایش LED (اختیاری)
ظرفیت قابل استفاده بیشتر
طول عمر چرخه
وزن کمتر
کاربردها:
ماشین های گلف (شخصی، ناوگان و اجاره)
حمل و نقل هتل و وسایل نقلیه خدمات هتل
وسایل نقلیه کم مصرف و تعمیرات
وسایل نقلیه برقی همسایه (NEV)
حمل و نقل دانشگاه و پارک های صنعتی
دوچرخه های الکتریکی / اسکوترها / صندلی های چرخدار / سه چرخ / گلف کارت / وسایل نقلیه الکتریکی / قایق
![]()
هیی انرژی یک راه حل قدرت کامل از بسته باتری LiFePO4 + شارژر + سیستم کنترل ارائه می دهد
دامنه ما از 12 ولت / 24 ولت / 48 ولت / 72 ولت / 96 ولت تا 800 ولت را پوشش می دهد.
با ظرفیت 10 Ah / 20Ah / 30Ah / 50Ah / 100Ah / 200Ah / 600Ah.
اگر باتری های استاندارد برای کاربرد شما مناسب نباشند، می توانیميه باتري ليتيوم بر اساس مشخصات شما
لطفا پارامترهای خود را به عنوان ابعاد، ولتاژ، ظرفیت و جریان مورد نیاز به ما ارسال کنید و ما با شما برای یک راه حل جستجو خواهیم کرد.
![]()
![]()
درخواست خود را به طور مستقیم به ما بفرستید