Τόπος καταγωγής:
Κίνα
Μάρκα:
HEYI
Πιστοποίηση:
UN38.3 . MSDS
Αριθμό μοντέλου:
48V160Ah
Προσαρμοσμένο Γκολφ Κάρτ Λιθιομετρητή Πακέτο 48V160AH With Anderson Socket
Αυτές οι μπαταρίες λιθίου είναι ειδικά κατασκευασμένες για να καλύπτουν τις απαιτητικές απαιτήσεις ισχύος και ενέργειας των ηλεκτρικών συσσωρευτών.Καροτσάκια γκολφ.καιηλεκτρικά ανυψωτικάΜηχανικευμένο για υψηλής απόδοσης συστήματα έλξης, κάθε μπαταρία είναι ενσωματωμένη με ένα προηγμένο σύστημα διαχείρισης μπαταρίας (BMS) που χρησιμοποιεί έξυπνο λογισμικό για να εξισορροπήσει με ακρίβεια τα κύτταρα.να χειρίζεται αποτελεσματικά τα ενεργειακά ρεύματα πέδησης, και να αποτρέψει τις απροσδόκητες διακοπές κατά τη διάρκεια λειτουργίας.
Οι μπαταρίες συχνά δεν ταιριάζουν με τις μοναδικές προδιαγραφές ορισμένων καροτσών γκολφ ή φορτηγών.custom battery solutions (προσαρμοσμένα λύματα μπαταρίας)Είτε η εφαρμογή σας απαιτεί περισσότερη ισχύ, μεγαλύτερο χρόνο λειτουργίας, ή έναν μοναδικό παράγοντα σχήματος,Η μηχανική μας ομάδα θα προσαρμόσει τη χημεία και τη δομή για να εξασφαλίσει μια απρόσκοπτη, αξιόπιστη προσαρμογή, παρέχοντας βέλτιστη ασφάλεια, αντοχή και απόδοση σε κάθε εφαρμογή.
![]()
Κατασκευασμένο να αντέχει 6.000 βαθιούς κύκλους, διατηρώντας 10+ χρόνια.
Υψηλής τάσης ολοκλήρωση-ready για συστοιχίες μπαταριών και συστήματα.
Φτιαγμένες με ειδικές μπαταρίες λιθίου για μοναδικά EV.
Η πλήρης κάλυψη BMS αποτρέπει επικίνδυνες ηλεκτρικές συνθήκες.
Επικεντρωμένη στην πλειοψηφία των πλοίων για μαζική υιοθέτηση.
Οικονομική τιμολόγηση μπαταριών για OEMs και χονδρικούς αγοραστές.
Πιστοποιημένο με αυστηρά πρότυπα κατασκευής μπαταριών ηλεκτρικών οχημάτων.
![]()
Προδιαγραφές:
| Σχήμα | / |
| Ονομαστική τάση (V) | 48V72V/96V/140V/330V/500V |
| Ονομαστική χωρητικότητα (Ah) | 60ah / 80ah / 100ah / 120ah / 150ah / 200ah / 280ah / 304ah |
| Χημεία | Lifepo4 |
| Μέγεθος μπαταρίας | Προσαρμοσμένο |
| Καθαρό βάρος | 20kg ~ 999kg |
| Διαμόρφωση/Τερματικά | Άντερσον ή προσαρμοσμένο |
| Κουτί / συσκευασία | Θήκη ABS / Θήκη Αλουμινίου / Θήκη από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Εικονική οθόνη LCD | Προαιρετικό |
| Μπλε δόντι | Προαιρετικό |
| Επικοινωνίες. | Προαιρετικό |
| Ενέργεια | Προσαρμοσμένο |
| Διάρκεια κύκλου | > 3000 κύκλοι με 100% βάθος εκφόρτωσης (DoD), έως 6000 κύκλοι με 80% DoD |
| Βαθμός εκκένωσης (DoD) | 100% |
| Τυπικό ρεύμα φόρτισης | 1C ~ 3C |
| Μαξ.Συνεχή ρεύμα εκφόρτισης | 50 ~ 300 αμπερια |
| Θέρμανση λειτουργίας | Τυποποιημένο 0°C~60°C Αποδέσμευση -30°C~75°C Αποθήκευση -20°C~45°C |
| Απόδοση αποθήκευσης | Η χωρητικότητα μπορεί να διατηρηθεί σε αποθήκευση ≥ 80% για 12 μήνες |
Οι μπαταρίες μας είναι σχεδιασμένες για να παρέχουν εξαιρετική ισχύ και ενεργειακή απόδοση για καρότσια γκολφ και ηλεκτρικά οχήματα χαμηλής ταχύτητας.Πυρηνικά κύτταρα με πρίσμα LFPΚαι έξυπνος.BMS (σύστημα διαχείρισης μπαταριών)Είτε αντικαθιστάτε ένα παραδοσιακό πακέτο μολύβδου ή αναβαθμίζετε σε ένα πιο αξιόπιστο σύστημα, ηΣυσκευή μπαταριών ηλεκτρικών οχημάτωνΟι νέες λύσεις εξασφαλίζουν βελτιωμένη εμπειρία οδήγησης.48V 100Ah LiFePO4,Συσκευή μπαταρίας λιθίου 72V 100Ah, και περισσότερα.
![]()
Χαρακτηριστικά:
Ενσωματωμένο σύστημα διαχείρισης μπαταρίας(BMS)
Υψηλό ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης
Ευρεία θερμοκρασία λειτουργίας
Προστασία υψηλής/χαμηλής τάσης
Αυτόματη ισορροπία κυττάρων
Προστασία από βραχυκύκλωμα
Λειτουργία Bleetooth (προαιρετική)
Δείκτης LED (προαιρετικός)
Περισσότερη ικανότητα χρήσης
Μακροχρόνια διάρκεια κύκλου
Λιγότερο βάρος
Εφαρμογές:
Καροτσάκια γκολφ (προσωπικά, στόλο και ενοικίαση)
Μεταφορές θέρετρων και οχήματα ξενοδοχειακής υπηρεσίας
Μικρά οχήματα κοινής ωφέλειας και συντήρησης
Ηλεκτρικά οχήματα γειτονίας (NEV)
Μεταφορές πανεπιστημιούπολων και βιομηχανικών πάρκων
Ηλεκτρικά ποδήλατα / σκούτερ / αναπηρικές καρέκλες / τρίκυκλοι / καρότσι γκολφ / ηλεκτρικά οχήματα / βάρκα
![]()
Η HEYI ENERGY προσφέρει μια πλήρη λύση ενέργειας από μπαταρία LiFePO4 + φορτιστή + σύστημα ελέγχου
Η σειρά μας καλύπτει από 12V / 24V / 48V / 72V / 96V έως 800V.
Με χωρητικότητα 10Ah / 20Ah / 30Ah / 50Ah / 100Ah / 200Ah / 600Ah.
Αν οι τυπικές μπαταρίες δεν ταιριάζουν στην εφαρμογή σας, τότε μπορούμε ναΝα συναρμολογήσουμε μια προσαρμοσμένη μπαταρία λιθίου με βάση τις προδιαγραφές σας.
Παρακαλούμε στείλτε μας τις παραμέτρους σας όπως διαστάσεις, τάση, χωρητικότητα και απαιτούμενο ρεύμα και θα αναζητήσουμε μαζί σας μια λύση.
![]()
![]()
Μας στείλετε την έρευνά σας άμεσα σε